PMR446 radiostanice IC-U20SR

Icom uvádí na trh novou PMR446 bezlicenční radiostanici IC-U20SR

Se svým kompaktním stylovým designem a praktickými funkcemi včetně jednoduchého ovládání a dlouhé výdrže baterie se toto rádio stane spolehlivým nástrojem pro firemní uživatele i volnočasové aktivity.
Provoz ve frekvenčním pásmu PMR446 nevyžaduje žádnou licenci, umožňuje uživatelům komunikovat bez regulačních omezení.
Toto uživatelsky přívětivé, ultra kompaktní rádio je perfektní volbou pro profesionální použití v pohostinství, bezpečnosti, stavebnictví nebo venkovních, soutěžních i rekreačních aktivitách.

Mezi klíčové vlastnosti IC-U20SR patří:
Ultra-kompaktní design: IC-U20SR měří pouze 50 (š) x 26,7 (h) x 94 (v) mm, takže zabírá málo místa, když si ho dáte do kapsy nebo na opasek. IC-U20SR je navíc velmi lehký, váží pouhých 156 gramů. Je ideální pro pracovníky v maloobchodě nebo pohostinství, kteří potřebují diskrétní rádio, které poskytuje dobrý výkon.

Snadné použití: Minimální počet tlačítek a velký LCD usnadňují toto rádio v prostředí s vysokou fluktuací, kde někteří zaměstnanci mohou mít minimální zkušenosti s ovládáním rádia.

Bezlicenční rádiové řešení: Provoz ve frekvenčním pásmu PMR446 nevyžaduje IC-U20R žádnou licenci ani další poplatky, což z něj činí nákladově efektivní okamžité řešení pro podniky i jednotlivce.

Robustní konstrukce: Navzdory malému lehkému tělu je IC-U20SR postaven tak, aby odolal náročným prostředím. Jeho polykarbonátové pouzdro je navrženo tak, aby bylo robustní a odolné. Rádio je vodotěsné podle IP54 a schváleno vojenskou certifikací MIL-STD810-G, aby bylo chráněno před prachem, stříkající vodou a nárazy, aby vydrželo náročné používání.

Dlouhá životnost baterie: Díky dodávané lithium-iontové baterii BP-304A 2350 mAh nabízí IC-U20SR uživatelům delší hodiny komunikace (až 21 hodin), což snižuje potřebu častého dobíjení.

Nouzová tlačítka: Rádio Icom IC-U20SR má dvě programovatelné klávesy, které lze přeprogramovat podle vašich potřeb a použití. Oranžové nouzové tlačítko na horní straně, které může dlouhým stisknutím odeslat nouzový zvukový signál do ostatních zařízení přítomných na vámi dohodnutém kanálu.

Druhým je boční tlačítko, které umožňuje funkci Call-Ring uskutečňovat skupinové hovory prozvoněním jiných přenosných zařízení Icom. K dispozici je také funkce Smart-Ring, která kontroluje, zda je člen skupiny v dosahu nebo ne.

Více možností nabíjení USB: Existují tři různé způsoby nabíjení IC-U20SR. K dispozici je přímé nabíjení rádiového těla pomocí kabelu USB Type-C (bez funkce přenosu dat). Rádio můžete také nabíjet pomocí nabíjecí kolébky BC-262 a nabíjet lithium-iontový BP-304A samostatně pomocí nabíječky baterií BC-264.

Čistá kvalita zvuku: Transceiver je vybaven 600mW reproduktorem, který poskytuje čistý zvuk v jakémkoli hlučném prostředí.

Funkce VOX: Funkce VOX (Voice-Activated Transmit), pokud je povolena, poskytuje ovládání bez použití rukou a umožňuje uživatelům komunikovat bez námahy.

„Díky ultra kompaktní velikosti, stylovému, ale odolnému tělu a výkonu je to cenově výhodné řešení pro firmy a jednotlivce v různých odvětvích od maloobchodu, pohostinství až po skladování a stavebnictví. Věříme také, že atraktivní stylový design IC-U20SR osloví nové rádiové uživatele, kteří potřebují spolehlivou komunikaci, ale možná je nelákala tradiční obousměrná rádiová řešení.“

Chcete-li si prohlédnout video od Icom UK, klikněte na: 'Video: 'Icom's IC-U20SR Ultra Compact License Free Radio' .